ціна: 369,00 ₴ з податком

4,8 мл / 0,16 US FL OZ

Підкресліть форму ваших губ за допомогою блиску для губ Me Like.

Робіть ставки на максимальний обсяг завдяки блиску для губ, який зробить ваші губи ще більш пухкими. Збирайте захоплені погляди завдяки ефекту 3D.

Завдяки збільшенню обсягу і підкреслення контуру, Ваші пухкі губи за допомогою блиску для губ Me Like мінімізує ознаки старіння.
 
Регулярно використовуйте продукт протягом не менше двох тижнів для тривалого ефекту збільшення губ. Ви поспішаєте на побачення? Не турбуйся! Блиск для губ також забезпечить негайний ефект більш повних по-справжньому губ створених для поцілунків!

Залежно від того, якого ефекту ви хочете домогтися, виберіть ніжне безбарвне покриття, повне прекрасних мерехтливих частинок, або нанесіть ваш улюблений колір, який забезпечить повне покриття і посилить ефект обсягу - також повністю зі сяючими частинками!

Блиск для губ Me Like забезпечить ваші губи вологою і захистить їх від надмірної втрати води. Насолоджуйтесь відчуттям комфорту і поживними, надзвичайно м'якими губами з винятковою текстурою і оптично поліпшеною формою.

Великий і ідеально профільований аплікатор забезпечує точне і рівномірний розподіл продукту. Використовуйте тільки блиск для губ, або використовуйте в якості завершального штриха і для поліпшення макіяжу губ - наприклад, додайте трохи продукту в його середню частину гуд, поєднуючи блиск для губ з вашої улюбленої помадою (наприклад, HD Lip Tint Matte), щоб додати унікальний і неповторний блиск і об'єм.

Жоден клієнт не надав свій коментар на даний момент.

Будьте першим, хто напише свій огляд

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

написати огляд

Блиск 3D ME LIKE VOLUMINIZING LIP GLOSS

Блиск 3D ME LIKE VOLUMINIZING LIP GLOSS

  • Якість:

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАШІ НОВИНИ

Приєднуйтесь до понад 10000 людей, які отримують безкоштовну та свіжу інформацію, що автоматично Вам відправляєьться кожного разу, коли ми публікуємо щось корисне .