Набірпензликів (7 одиниць) BRUSH SET (7 PCS) MARBLE RED

05/0011/6

ціна: 1 299,00 ₴ з податком

Стильний і зручний Святковий набір  з червоного золота містить 7 необхідних пензликів для макіяжу обличчя та очей. Кисті з синтетичної щетини найвищої якості дозволяють наносити продукти з кремовою і сипучої формулою. Ідеально підходить для подарунка. Легко взяти в подорож. Незамінний в повсякденному косметиці.

У комплект входять 7 пензлей:

1. Пензель: Призначен для нанесення сипучої або пресованої пудри і для надання форми обличчю. Прекрасно працює з бронзованою пудрою. Пухнасті щетинки пензля забезпечують ефект природного, м'якого макіяжу.

2. Пнезель: Правильно профільовані, зрізані щетинки означають, що контурування обличча ніколи ще не було таким простим! Використовуючи широку сторону пензля, розподіліть пудру для моделювання прямо під вилицею, а потім розтушовують косметичний засіб круговими рухами. Пензель також відмінно підходить для нанесення рум'ян!

3. Пензель: Багатофункціональний пензель, незамінен для нанесення косметики на обличчі. Підходить як для рум'ян і скульпторів. З її допомогою можна наносити легкі основи і тональні креми, виконувати моделювання обличча або наносити пудру локально.

4. Великий пензель для макіяжу очей, який дозволяє легко і швидко нанести базову пудру. Може використовуватися як консілерная кисть, в тому числі під консилер для очей.

5. Класичний пензлик для макіяжу очей. Забезпечує точне застосування і нанесення. Особливо рекомендується для яскравих відтінків з інтенсивною пігментацією.

6. Універсальний пензлик для макіяжу очей. Застосовуючи тіні круговими рухами, ви отримуєте ефект ідеальних димчастих очей. Пухнастий пензлик ідеально підходить для змішування сипучих текстур.

7. Точно профилированний пензлик для малювання ліній, підводок. Цей пензель також дозволяє наносити косметику для брів.

Жоден клієнт не надав свій коментар на даний момент.

Будьте першим, хто напише свій огляд

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

написати огляд

Набірпензликів (7 одиниць) BRUSH SET (7 PCS) MARBLE RED

Набірпензликів (7 одиниць) BRUSH SET (7 PCS) MARBLE RED

  • Якість:

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАШІ НОВИНИ

Приєднуйтесь до понад 10000 людей, які отримують безкоштовну та свіжу інформацію, що автоматично Вам відправляєьться кожного разу, коли ми публікуємо щось корисне .