Палітра тіней для повік COLLABORATION INGLOT x LELYUKH

ціна: 650,00 ₴ з податком

Лімітована Палетка тіней

COLLABORATION INGLOT x LELYUKH

Раді представити ексклюзивну лімітовану Палетки тіней COLLABORATION INGLOT x LELYUKH!

У палітрі представлені 6 відтінків тіней:

VLxInglot # 1 - shine

VLxInglot # 2 - matte

VLxInglot # 3 - shine

VLxInglot # 4 - matte

VLxInglot # 5 - matte

VLxInglot # 6 matte

Текстура shine містить спеціальні силікони і оброблені пігменти, має високий ступінь покриття і створює ефект шовковистості повіку, при цьому легко наносяться, рівномірно тушуються, довго тримається і не скочується.

Текстура matte містить спеціальні силікони, оброблені пігменти і масло камелії, яке відоме своїми розгладжують і зволожуючими властивостями. Тіні цієї текстури мають максимально інтенсивної пігментацією, легко наносяться і тушуються, а також стійко фіксуються на повіках.

Кожен з 6 відтінків можуть змішуватися між собою, створюючи абсолютно нові унікальні відтінки, розкриваючи перед Вами чарівний світ колористики. Відповідно до законів комбінаторики з 6 кольорів, які можуть в 6 варіаціях змішуватися між собою - можна досягти 720 нових унікальних відтінків - даючи можливість експериментувати в макіяжі очей.

Незалежно Ви - блондинка, шатенка або брюнетка, Ви знайдете безмежне число можливостей і ідей для Вашого повсякденного і вечірнього макіяжів! Ви з легкістю зможете створити денний, вечірній макіяж очей і кольоровий смоки - і все це, завдяки використанню, тільки цієї чарівної палетки!

Нові можливості в макіяжі очей Вам відкриють наші незамінні продукти - база під тіні для очей Eye Shadow Keeper і універсальний засіб Duraline.

 

Жоден клієнт не надав свій коментар на даний момент.

Будьте першим, хто напише свій огляд

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

написати огляд

Палітра тіней для повік COLLABORATION INGLOT x LELYUKH

Палітра тіней для повік COLLABORATION INGLOT x LELYUKH

  • Якість:

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАШІ НОВИНИ

Приєднуйтесь до понад 10000 людей, які отримують безкоштовну та свіжу інформацію, що автоматично Вам відправляєьться кожного разу, коли ми публікуємо щось корисне .