Набір для макіяжу брів Brow Essentials Makeup Set

ціна: 490,00 ₴ з податком

Купуй в наборі та заощадь 30%

Ідеально підкреслені брови надають характеру і підкреслюють риси обличчя та обрамлення очей. Тому кожен набір макіяжу повинен містити косметику, яка дозволить правильно змоделювати їх форму і поглибити колір так, як вам подобається. Спробуйте ідеальну пару у вигляді водонепроникної підводки для брів AMC 16 і двосторонньої, легкої у використанні кисті для макіяжу з серії Inglot PlayInn.

Легка формула гель-лайнера для брів AMC у дуже популярному в усьому світі відтінку холодного коричневого дозволить підкреслити колір брів і оптично потовщити їх. Точний косий кінчик пензля сприятиме рівномірному нанесенню лайнера та точному розчісуванні та формуванню ваших брів.

Подивіться, як це легко! Потягніться до набору, завдяки якому ви створите ефектний макіяж брів.

Набір містить:

AMC 16 гель-лайнер для брів

2 г / 0,07 унцій США

Водостійка гелева підводка для брів підкреслює колір і заповнює брови, надаючи їм виразну форму. Формула, збагачена доглядаючими керамідами, розгладжує і формує форму брів, підкреслюючи їх контури. Цей універсальний високоефективний продукт дозволяє досягти бажаного ефекту - від дуже природних повних до чітко окреслених брів.

Пензлик для макіяжу 200 INGLOT PlayInn

Двосторонній пензлик із синтетичною щетиною для макіяжу очей та брів. Точний пензлик ідеально підходить для нанесення тіней, воску або гелю для брів. Його зріз, компактна і водночас ніжна щетина дозволить підкреслити нижню повіку і створити точну лінію - також на водній лінії ока. Маленька щіточка – ідеальний спосіб надати брів правильний контур і розчесати волосся.

Жоден клієнт не надав свій коментар на даний момент.

Будьте першим, хто напише свій огляд

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

написати огляд

Набір для макіяжу брів Brow Essentials Makeup Set

Набір для макіяжу брів Brow Essentials Makeup Set

  • Якість:

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАШІ НОВИНИ

Приєднуйтесь до понад 10000 людей, які отримують безкоштовну та свіжу інформацію, що автоматично Вам відправляєьться кожного разу, коли ми публікуємо щось корисне .