ціна: 745,00 ₴ з податком

7 г/ 0,25 унцій США

Отримайте ідеальний контур обличчя за допомогою нашої новогї CHEEK ME UP! палітра. Косметика в неї дозволяє зробити як матовий, так і сяючий макіяж. Через пігментацію інтенсивність макіяжу повністю залежить від вас.

Продукт підходить для всіх типів шкіри, особливо для тих, у кого засмаглий або темний колір обличчя.

Поради та рекомендації

Крок 1: Бронзер

За допомогою пензля для макіяжу 15BJF нанесіть засіб нижче вилиць або на чоло під лінію росту волосся. Щоб схуднути ніс, візьміть щіточку для макіяжу 4SS і нанесіть бронзатор вздовж носа. Визначена лінія щелепи? Просто нанесіть бронзер уздовж ліній.

Крок 2: Рум'яна

Щоб схуднути обличчя, нанесіть рум’яна на найширшу частину скул за допомогою кисті для макіяжу 38SS. Після нанесення навколо скронь ваше обличчя буде виглядати свіжим і розслабленим.

Крок 3: Хайлайтер

Щоб створити яскравий вигляд і досягти ефекту підкреслених скул, нанесіть хайлайтер на скули за допомогою пензля для макіяжу PlayInn 204.
Нанесений під бровну кістку, цей хайлайтер надає трохи свіжості та збільшує очі. Більше блиску та яскравості? Нанесіть хайлайтер на ніс, бантик Купідона і на внутрішній куточок ока.


*Щоб досягти дзеркального ефекту, нанесіть хайлайтер на пензлик, розпиліть на нього ME LIKE Illuminizing Face & Body Mist, а потім нанесіть на вибрану область обличчя. Ви також можете нанести  ME LIKE Illuminizing Face & Body Mist на обличчя перед нанесенням хайлайтера.

Жоден клієнт не надав свій коментар на даний момент.

Будьте першим, хто напише свій огляд

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

написати огляд

Палітра CHEEK ME UP! Face Palette

Палітра CHEEK ME UP! Face Palette

  • Якість:

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАШІ НОВИНИ

Приєднуйтесь до понад 10000 людей, які отримують безкоштовну та свіжу інформацію, що автоматично Вам відправляєьться кожного разу, коли ми публікуємо щось корисне .