ціна: 745,00 ₴ з податком

7 г/ 0,25 унцій США

Досягніть ефекту поцілованої сонцем шкіри за допомогою нової палітри HOT STUFF. Контуруйте бажану форму обличчя за допомогою бронзера, підкресліть вилиці рум’янами і зверху нанесіть хайлайтер.
Продукт підходить для всіх типів шкіри, особливо для теплого типу шкіри красуні.

Поради та рекомендації

Крок 1: Бронзер

За допомогою пензля для макіяжу 15BJF нанесіть засіб нижче вилиць або на чоло під лінію росту волосся. Щоб схуднути ніс, візьміть пензель для макіяжу 4SS і нанесіть бронзатор вздовж носа. Хоченте визначити лінія щелепи? Просто нанесіть бронзер уздовж ліній.

Крок 2: Рум'яна

Щоб схуднути обличчя, нанесіть рум’яна на найширшу частину скул за допомогою кисті для макіяжу 38SS. Після нанесення навколо скронь ваше обличчя буде виглядати свіжим і розслабленим.

Крок 3: хайлайтер

Щоб створити яскравий вигляд і досягти ефекту підкреслених скул, нанесіть хайлайтер на кістки за допомогою кисті для макіяжу PlayInn 204.
Нанесений під бровну кістку, цей хайлайтер надає трохи свіжості та збільшує очі. Більше блиску та яскравості? Нанесіть хайлайтер на ніс, бантик Купідона і на внутрішній куточок ока.
*Щоб досягти дзеркального ефекту, нанесіть пензлик хайлайтером, розпиліть його ME LIKE Illuminizing Face & Body Mist, а потім нанесіть на вибрану область обличчя. Ви також можете розтушувати обличчя перед нанесенням хайлайтера.

Жоден клієнт не надав свій коментар на даний момент.

Будьте першим, хто напише свій огляд

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

написати огляд

Палітра HOT STUFF Face Palette

Палітра HOT STUFF Face Palette

  • Якість:

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАШІ НОВИНИ

Приєднуйтесь до понад 10000 людей, які отримують безкоштовну та свіжу інформацію, що автоматично Вам відправляєьться кожного разу, коли ми публікуємо щось корисне .