ціна: 377,00 ₴ з податком

9 г / 0,32 унції США

Бронзер Матовийдля обличча Always the Sun Matte Freedom System ідеально поєднується з природним кольором і текстурою шкіри, створюючи дуже природний ефект сонячного поцілунку ніжним загаром. Тонко підкреслить і вирівняє колір вже засмаглою шкіри. Ідеально підходить для контурінга обличча і в якості більш м'якого акценту в макіяжі, додаючи теплий колір шкіри.

Маскує ознаки втоми і сірого тону шкіри, завдяки чому шкіра виглядає здоровою і відпочиною. Ідеально підходить для монохромного образу, оскільки його можна наносити на повіки як тіні.

Легка, шовковиста формула забезпечує швидке і рівномірне нанесення і легку градацію ступеня покриття продукту на все тіло або окремі частини, які ми хочемо підкреслити, такі як декольте, руки або ноги.

Склад пом'якшуючих речовин натурального походження і єгипетського масла люффи з розгладжують і зволожуючими властивостями запобігає пересихання шкіри. Вітамін Е, також відомий як «вітамін молодості», захищає шкіру від вільних радикалів.

Жоден клієнт не надав свій коментар на даний момент.

Будьте першим, хто напише свій огляд

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

написати огляд

Бронзер МАТОВИЙ Bronzer Always the Sun Matte Freedom System

Бронзер МАТОВИЙ Bronzer Always the Sun Matte Freedom System

  • Якість:

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАШІ НОВИНИ

Приєднуйтесь до понад 10000 людей, які отримують безкоштовну та свіжу інформацію, що автоматично Вам відправляєьться кожного разу, коли ми публікуємо щось корисне .