Пудра бронзер з хайлайтером MULTICOLOUR SYSTEM HIGHLIGHTING&BRONZING POWDER

ціна: 485,00 ₴ з податком

8,8 гр 

Палітра з трьох природних відтінків, для створення ефекту м'якого сяйва, а також надати шкірі природний загар. Додавання гідрофобних сполук забезпечує його тривале збереження своїх властивостей, залишається на обличчі протягом цілого дня і не реагує на виділення поту або інших видів рідини. Високотехнологічні пігменти забезпечують ефект натурального і природного засмаги і ніжне насичення кольором.

Пудра MULTICOLOUR SYSTEM HIGHLIGHTING & BRONZING POWDER
Мультифункціональна пудра з ефектом делікатного сяйва з легкістю підкреслить природний вигляд шкіри обличчя і додасть свіжість. Пудра розділена на 2 блоки - сяючий бронзатор і хайлайтер.

Формула бронзаторами, насичена сяючими пігментами додасть шкірі обличчя золотисто-бронзові відблиски і створить м'який природний ефект скульптування. Інформація, що міститься в продукті міка, забезпечує шовковистий сатиновий фініш м'який на дотик і легку тушевку без чітких меж. Тектсура бронзірующей пудри легка - з можливістю нашарування від ультралегкого ефекту до більш інтенсивного кольору.
Хайлайтер має ніжну атласну текстуру без вмісту великої блискітки. Він ідеально підсвічує певні ділянки на обличчі і створює бликовое акценти.
Блоки даної пудри можуть використовуватися окремо або міксувати між собою. Набираючи на кисть 2 блоки бронзер і хайлайтер одночасно можна створити сатиновий ефект зашліфованой шкіри обличчя. Відмінно підійде для щоденного застосування на обличчі, а також очах і зоні декольте.

Жоден клієнт не надав свій коментар на даний момент.

Будьте першим, хто напише свій огляд

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

написати огляд

Пудра бронзер з хайлайтером MULTICOLOUR SYSTEM HIGHLIGHTING&BRONZING POWDER

Пудра бронзер з хайлайтером MULTICOLOUR SYSTEM HIGHLIGHTING&BRONZING POWDER

  • Якість:

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАШІ НОВИНИ

Приєднуйтесь до понад 10000 людей, які отримують безкоштовну та свіжу інформацію, що автоматично Вам відправляєьться кожного разу, коли ми публікуємо щось корисне .