ціна: 1 100,00 ₴ з податком

Набір синтетичних пензлів для макіяжу, що дозволяє створити безліч неймовірних образів.
Тонке поєднання м'якого волосся, бежевої ручки та золотого наконечника забезпечує не тільки винятковий комфорт при нанесенні макіяжу, але й чудову презентацію та зберігання в елегантному тубусі з двома кнопками.

Ідеально підходить для використання вдома та під час подорожей. Це може бути фантастичний подарунок для вас або для найближчих.

У набір входять тубус для пензлів та пензлі для макіяжу.

1. М'яка кисть для макіяжу великого розміру, що ідеально підходить для нанесення розсипчастої та пресованої пудри. Дозволяє швидко та легко нанести бронзер чи хайлайтер на великі частини тіла, включаючи шию чи зону декольте.


2. М'який пензель для макіяжу із закругленими щетинками, який можна використовувати для нанесення рум'ян, хайлайтера, а також для бронзування або пудри під очі. Добре поєднується з кремоподібними продуктами.


3. Пензлик для тіней у формі кулі, яка дозволяє точно розтушовувати та визначати форму. Також можна використовувати для розтушування тіней по нижній лінії.


4. М'яка пухнаста кисть для макіяжу для нанесення тіней, пудри під очі або хайлайтера на вибрані ділянки обличчя.


5. Маленький пензлик для макіяжу, щоб нанести сипкі або пресовані тіні для повік на верхню та нижню повіку. Найкраще поєднується з кремоподібними продуктами, такими як консилер, тіні для повік або праймер для повік.


6. Двосторонній пензель для макіяжу очей та брів. Похилий наконечник дозволяє точно завдати підводки для очей, а також допомагає створити форму брів. Маленьким пензликом можна розчесати вії та брови або нанести туш, створивши ефект ідеально розділених вій.

Купуючи комплект, ви економите більше 30%:

Жоден клієнт не надав свій коментар на даний момент.

Будьте першим, хто напише свій огляд

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

написати огляд

Набір Brush Tube Makeup Set

Набір Brush Tube Makeup Set

  • Якість:

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАШІ НОВИНИ

Приєднуйтесь до понад 10000 людей, які отримують безкоштовну та свіжу інформацію, що автоматично Вам відправляєьться кожного разу, коли ми публікуємо щось корисне .