THE POWERPUFF GIRLS

THE POWERPUFF GIRLS

Показані 1 - 11 із 11 пунктів

INGLOT і The Powerpuff Girls об'єднали свої сили, щоб створити унікальну капсульну колекцію косметики, яка не тільки розкриває внутрішню красу, а й надає впевненість в собі, зберігаючи при цьому свою індивідуальність і справжність.

Все почалося в лабораторії, де хіміки INGLOT об'єднали передові технології і насичені формули з приголомшливими відтінками. Ця вдала комбінація призвела до випуску виняткових продуктів, в яких сучасна дівчина підкреслює свою силу і красу.

Професор Утоніум використовував суміш «цукру, спецій і всяких ніщачків» з таємничим речовиною під назвою «Х», щоб створити милих маленьких дівчаток з суперздатностями, які захищають мир від зла.

Натхненний Blossom, Bubbles and Buttercup, INGLOT x Колекція Powerpuff Girls включає такі продукти, як палітри тіней для повік, помади, блиски для губ, хайлайтери, пігментні тіні для повік, гель для підводки для очей і косметичка для дівчаток Powerpuff. Кожна дівчина присвячена певним продуктам, які можна використовувати для створення образу, натхненного її характером і унікальними рисами.

Вирішіть, чи виберете ви Team Bubbles, Team Blossom або Team Buttercup. Отримайте задоволення від продуктів Team Awesome, які відповідають кожному персонажу і ідеально доповнять ваш образ.

INGLOT x Колекція Powerpuff Girls складається з 18 функціональних продуктів, які поставляються в дуже зручній і супер симпатичій упаковці. Їх кольори та текстури дозволяють створювати найфантастичніші образи і додати трохи веселощів в ваш повсякденний макіяж

Показані 1 - 11 із 11 пунктів

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАШІ НОВИНИ

Приєднуйтесь до понад 10000 людей, які отримують безкоштовну та свіжу інформацію, що автоматично Вам відправляєьться кожного разу, коли ми публікуємо щось корисне .