FEBULOUS!

Показані 1 - 1 із 1 пунктів

FEBulous!
Візьміть все можливе і отримаєте свій колір, якого ви так довго шукали з унікальною колекцією FEBulous Рум'ян і Хайлайтенров! Унікальність цієї колекції криється не тільки в самій неперевершеній колірній гамі, але і в самій назві: FEB - face - eyes - body, це означає що всі продукти багатофункціональні і могуть бути використовані для макіяжу на обличчі, очах і тілі.

FEBulous колекція! Це безмежні можливості в макіяжі. Для щоденного використання продукти з цієї коллекйіі будуть виділяти окремі частини обличчя і тіла і доповнюватимуть їх витонченим сяйвом.
З іншого боку - шукайте найсміливіший стиль, фотосесії, трансформації, покази мод і бодіарт. Ця колекція дозволить вам створювати неймовірні творчі проекти в інтенсивних, незвичайних кольорах.
Змішайте з краплею Дюралайна хайлейтер FEBulous! І Ви отримаєте легку, кремову текстуру, яка відмінно підходить для створення графічного макіяжу. Ункальние креативні колірні поєднання ідеально відповідають будь-якого відтінку шкіри.
Створюйте і будьте счастлвимі

Показані 1 - 1 із 1 пунктів

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАШІ НОВИНИ

Приєднуйтесь до понад 10000 людей, які отримують безкоштовну та свіжу інформацію, що автоматично Вам відправляєьться кожного разу, коли ми публікуємо щось корисне .