ціна: 850,00 ₴ з податком

30 мл / л US FL OZ

 Олія для обличчя Sunrise Drop Face Oil

Натхненно ранкової свіжістю, Sunrise Drop Face Oil пробудить вашу шкіру, наповнюючи її новою енергією. Масло жожоба контролює вашу секрецію шкірного жиру, в той час як присутність фруктових масел, таких як масло вишневої кісточки і масла альпійського яблука, зроблять шкіру м'якою і гладкою протягом дня.

 

Для посилення ефекту використовуйте індивідуально або з зволожуючою сироваткою для INGLOT і відновлювальної нічний сироватки INGLOT. Змішайте з вашої улюбленої базою або іншими продуктами для макіяжу, щоб отримати повітряну, легку в застосуванні консистенцію. Продукт легко всмоктується, не залишаючи неприємного відчуття липкості.

 

Sunrise Drop Oil не містить барвників, а його тонкий аромат пов'язаний з вмістом ефірної олії розмарину. Підходить для чутливої ​​шкіри.

 

Використання:

 

Акуратно масажуйте невелику кількість олії в шкіру та дочекайтеся повної абсорбції.

 

 

Лабораторія INGLOT представляє ще одну серію продуктів по догляду за Вашою шкірою. Ця серія створена на основі правильного поєднання передових технологій і першокласних формул натуральних компонентів.

Однією краплі досить для помітного поліпшення Вашого щоденного догляду за шкірою, яка призведе до довгострокових візуальних покращень зовнішнього вигляду.

 

Незалежно від типу, ваша шкіра потребує ретельного догляду, включаючи контроль рівня pH, зволоження, поліпшення еластичності, гнучкості і пружності, а з щоденним використанням олій INGLOT Lab всі ці процеси зібрані в одній краплі олії, що стає дуже легким і простим процесом.

 

Колекція складається з трьох типів олій для обличчя, які задовольнять всі Ваші очікування по догляду за шкірою, враховуючи індивідуальні потреби. Фокусуючись на зволоженні, ці ретельно підібрані олії є захистом для вашої шкіри, перешкоджаючи надмірної втрати вологи. Кожна олія містить комбінацію олій Цубакі (камелії), лляного насіння, олії жожоба і розмарину, які додатково збагачені різними додатковими оліями для кожного індивідуального використання і задоволення конкретних потреб у засобах по догляду за шкірою.

 

 

Жоден клієнт не надав свій коментар на даний момент.

Будьте першим, хто напише свій огляд

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

написати огляд

Олія для обличчя Sunrise Drop Face Oil

Олія для обличчя Sunrise Drop Face Oil

  • Якість:

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАШІ НОВИНИ

Приєднуйтесь до понад 10000 людей, які отримують безкоштовну та свіжу інформацію, що автоматично Вам відправляєьться кожного разу, коли ми публікуємо щось корисне .