ціна: 509,00 ₴ з податком

9 г / 0,31 US OZ

 

Один продукт і безліч можливостей - створіть різноманітні образи за допомогою рум'ян Sunlight.

Багатофункціональний продукт, який дозволить вам створити свіжий та яскравий макіяж. Цей багатофункціональний стик прекасно використовувати як рум'яна на щоках, як губна помада губах і як кремові тіні на повіках.

 

Використовуваний на щоках, він забезпечує природний рум'янець і надає шкірі здоровий колір. Кремово-оксамитова формула легко наноситься на шкіру, не залишаючи жирної плівки. Інгредієнти для догляду, що містяться в стик, такі як масло ши, пом'якшувальні засоби або натуральний органічний кукурудзяний крохмаль, забезпечують ефект гладкої, зволоженою і відпочила шкіри.

 

Продукт ідеально підходить для створення покриття в залежності від бажаного ефекту. Дуже добре поєднується з іншими продуктами для макіяжу. Функціональна упаковка дозволяє легко і зручно наносити без пензля.

 

Пом'якшувальні речовини, що містяться в стік такі як масло ши, багате вітамінами А і Е, зволожують і створюють відчуття гладкої, пружної шкіри. Завдяки цьому шкіра добре Гідрований і разглажени, мінімізує видимість мімічних зморшок.

Натуральний органічний кукурудзяний крохмаль поглинає надлишок шкірного жиру.

 

Спеціальні інгредієнти:

- масло ши, багате вітамінами Е і А, живить і відновлює шкіру;

- пом'якшувальні засоби надають шкірі вологу і еластичність;

- натуральний органічний кукурудзяний крохмаль розгладжує і пом'якшує шкіру і поглинає надлишок шкірного жиру.

 

 

 

Жоден клієнт не надав свій коментар на даний момент.

Будьте першим, хто напише свій огляд

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

написати огляд

Рум'яна в стикі Sunlight

Рум'яна в стикі Sunlight

  • Якість:

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАШІ НОВИНИ

Приєднуйтесь до понад 10000 людей, які отримують безкоштовну та свіжу інформацію, що автоматично Вам відправляєьться кожного разу, коли ми публікуємо щось корисне .