Рідина для макіяжу Дюралайн Duraline

Дюралайн / Duraline

ціна: 499,00 ₴ з податком

Дюралайн / Duraline

  • 9 мл / 0,30 США FL OZ

   Відкрийте для себе безліч можливостей, які пропонує унікальний засіб для макіяжу Duraline. Цю прозору рідину можна вільно змішувати з косметичними засобами, роблячи їх водостійкими та продовжуючи їх стійкість. Одна крапля підкреслить глибину кольору і зробить виріб ще більш ефективним.

   Дюралайн легко перетворює будь-які тіні для повік у водостійкі підводки або продукти для губ(для цього потрібно змішати невелику кількість дюралайну з будь-якою відповідною сухою текстурою, якщо продукт для змішування сухий, то краще не додавати дюралайн одразу в рефіл, а змішувати окремо на палітрі чи дзеркальці, взявши з рефіла потрібну кількість продукту). Це також полегшує нанесення сипких тіней, підкреслюючи при цьому їх колір. Завдяки йому ви швидко і ефективно відновите належну консистенцію будь якого засохлого гелевого продукту або помадки для брів.

Жоден клієнт не надав свій коментар на даний момент.

Будьте першим, хто напише свій огляд

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

написати огляд

Рідина для макіяжу Дюралайн Duraline

Рідина для макіяжу Дюралайн Duraline

Дюралайн / Duraline

  • Якість:

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАШІ НОВИНИ

Приєднуйтесь до понад 10000 людей, які отримують безкоштовну та свіжу інформацію, що автоматично Вам відправляєьться кожного разу, коли ми публікуємо щось корисне .