ITALIAN KISS

Показані 1 - 1 із 1 пунктів

ITALIAN KISS
Італійський поцілунок - трендова колекція, інтригуюче поєднання кольорів в макіяжі очей і губ.
Палітра теплих, карамельних відтінків, доповнених соковитим апельсиновим, чуттєвим бургундським і глибоким чорним, надихає вас на абсолютно нові експерименти з макіяжем.
Колекція Італійський поцілунок - це

-11 нових Тінтов матових фантастичних трендових відтінків;

- 5 матових насичених тіней Нової формули з космічної пігментацією і неймовірною стійкістю;

-3 довгоочікуваних відтінку водостійких підводок AMC eyeliner Gel

Матові тіні, з новою формулою (на упаковці зазначено NF - new formula) глибоких матових відтінків додадуть вам чуттєвий вид. Класичний або авангардний стиль - перевірений спосіб додати сміливий, зухвалий характер в ваш макіяж. Масив чорних вій в істинно жіночому стилі доповнює весь макіяж.


Італійський поцілунок спокушає поцілунками в широкому спектрі кольорів стійкої помади колекції Тінтов HD Matte. Відтінки варіюються від темно бежевого, коричневого і рожевого, інтенсивного помаранчового до темного бордового і навіть темно-чорного - в цьому сезоні будуть дуже актуальними. Матова формула стійкої губної помади забезпечить стійкий і ідеальний макіяж для ваших губ.
KISS

Показані 1 - 1 із 1 пунктів

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАШІ НОВИНИ

Приєднуйтесь до понад 10000 людей, які отримують безкоштовну та свіжу інформацію, що автоматично Вам відправляєьться кожного разу, коли ми публікуємо щось корисне .