Веганська V-LABEL СЕРТИФІКАЦІЯ

Для людей, які шукають повністю веганські продукти, аналіз їх складу може стати справжньою проблемою. З одного боку, сировину, що використовується для виробництва, приховано під складними назвами або напівфабрикатами, з іншого боку, вони піддаються випробуванням на тваринах на різних етапах виробництва. Сертифікація V-Label дозволяє проводити аналіз, який споживачі не можуть собі дозволити щодня, завдяки чому дозволяє зробити впевнений і усвідомлений вибір при покупці.

V-Label контролює косметику як з точки зору походження сировини, так і тестування на тваринах. Щоб продукт називався веганським, він повинен пройти надзвичайно ретельний аналіз його повного складу і способу виробництва. Це означає, що тестується вся сировина, включаючи ті, які не видно безпосередньо на етикетці, такі як допоміжні речовини, компоненти напівфабрикатів або інші компоненти, такі як аплікатори і пензлі. Сировина контролюється на кожному етапі, в тому числі безпосередньо у виробників і постачальників, яким потрібна декларація про НЕ тестуванні на тваринах для даного продукту, що також гарантує відсутність тестування в інших країнах і з боку зовнішніх організацій.

Через детального характеру процесу сертифікація зайняла більше 6 місяців, і було перевірено понад 450 видів сировини.

Продукти Inglot, тільки ті, які відмічені сертифікатом V-Label, на 100% веганські і без жорстокого поводження з тваринами.

V-Label Certificate

Click here to see this certificate

Щоб ознайомитися зі списком продуктів, які є веганські, натисніть тут


ПІДПИШІТЬСЯ НА НАШІ НОВИНИ

Приєднуйтесь до понад 10000 людей, які отримують безкоштовну та свіжу інформацію, що автоматично Вам відправляєьться кожного разу, коли ми публікуємо щось корисне .